e-mail: info@azfotky.cz
tel.: +420 608 759 811, +420 606 044 339
10.11.2016

Děti ráje vyprodaly v halovém turné libereckou arénu

Vyprodáno. Tak to vypadá v podvečer 9. listopadu v liberecké Home Credit Areně. Doslova hlava na hlavě. Je vidět, že tento “retro” muzikál si nechce nikdo nechat ujít. Zpátky do “osmdesátek” nás berou nejen písničky Michala Davida, na kterých ujíždí všechny věkové kategorie, ale i kostýmy a příběh mladé nešťastné lásky. Možná to zní jako klišé z amerického filmu, ale trocha romantiky někdy neuškodí. Zvlášť v muzikálu.

Hned na začátku se představí správně rozjařená mladá tlupa. Choreografie nešetří na gymnastice a tak občas nestíhám ani sledovat, co všechno se na pódiu děje. Holky skáčou vzduchem, kluci se nestačí otáčet. Písničky, které máme všichni vryté do paměti vytváří skvělou atmosféru a vtahují každého do příběhu Michala a Evy, ale taky Kájiny a spousty dalších.

Na pódiu září nejen zamilovaní, ale i úžasní baviči v podání Sagvana Tofiho a Braňo Poláka jako Toma a Stanleyho. Muzikál tak není jen skvělou hereckou performací, ale i zábavou. Není tedy divu, že se Děti ráje staly v minulých letech nejúspěšnějším českým HITmuzikálem.

Z příběhu mohu napovědět, že stydlivý Míša získá srdce krásné Evy, ale lásku jim překazí odjezd Michala do zahraničí. Přesto, alespoň pro mě, není snad ani tak důležitý příběh, jako pestrá show plná humoru doplněná o výborné taneční kreace.

“Nám to výjde. Máme zájem…” Nám to vyšlo a rozhodně nelituiu. A tak pokud i vy chcete být na chvíli Dětmi ráje, neváhejte a vydejte se zpátky v čase do dob, kdy každýsbíral céčka a největší frajeři měli džíny z Tuzexu.

autor článku: Denisa Albaniová, foto: Denisa Albaniová, Petr Zbranek
9. 11. 2016, Liberec, Home Credit Arena


© Copyright 2016 Petr Zbranek. Všechny fotografie jsou chráněny autorským zákonem, jejich kopírování, publikování či jakékoli komerční užití je možné pouze se souhlasem autora!